niedziela, 26 marca 2017

Libijscy harcownicy do "Hail Caesar"

       

        Pora na wpis dodatkowy, będący spoilerem tematu czwartkowego. I dziś będziecie mogli pooglądać kilka figurek, które niedawno zeszły z malarskiej taśmy (i powędrowały do pudła - koszar). Jak się łatwo domyślić - były to modele mające reprezentować libijskich harcowników - oszczepników. Zostały wyprodukowane przez firmę VIctrix Ltd. I można odnaleźć ich w zestawie "Warriors of Carthage".       Co można powiedzieć o tych hipkach? Niewiele ponadto, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Ludki w koszulach nocnych i na bosaka, uzbrojone w oszczepy, parujące ciosy małymi tarczami. Do tego zestaw całkiem ciekawych główek. I miecz na przewieszonym przez ramię sznurku. Niewiele więcej można z nich zrobić. Gdybym kiedyś pisał recenzję, to naturalnie rozwinę ten wątek.

      Malowało mi się ich całkiem przyjemnie i szybko, głównie dlatego, że nie mają zbyt wielu zróżnicowanych szczegółów. Mam nadzieję sprawdzić niebawem ich przydatność w grze. 
      
         Na koniec wpisu - zagadka. Te zdjęcia są spoilerem. Co zapowiadają? O czym napiszę w czwartek?


6 komentarzy:

 1. Są kółka jest dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą wybrać się na wycieczkę do mortal realms :)

   Usuń
 2. Porządna robota z tymi harcownikami!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Chciałbym, by można tak było mówić o pomalowanych przeze mnie figurkach.

   Usuń
  2. E, dziary mają spoko.

   Usuń
  3. Miałem ochotę pomalować ich w jakiś bardziej odjechany deseń. Na przykład makijaże "panda" jak u blackmetalowców... Ale spieszyłem się z ukończeniem i wyszli mniej więcej klasycznie.

   Usuń